Soutěž!!!

Nakup a vyhraj magnum láhev ze Španělska

Na červen jsme pro Vás nachystali speciální soutěž o magnum láhev (1,5L) vína Munia Caracter 2017 z vinařství ViñaGuareña. Jde o raritní víno a sběratelský kousek v dřevěném boxu, jediná láhev v České republice.

O víně Munia Caracter 2017

Rafinované víno, jehož základem jsou hrozny ze starších až 50 letých vinic s odrůdou Tempranillo. Víno má hlubokou rubínovou barvu a báječně voní po zralých peckovinách, ostružinách, třešních, ale také hřebíčku nebo fialce. Na patře víno působí mohutně, se svěží ovocitostí evokující ostružiny a moruše, nechybí tóny vanilky nebo skořice. Doslova okouzlující víno, perfektně vyvážené v chuti, s potenciálem pro další archivaci. Před nalahvováním víno zrálo 16 měsíců v kombinaci amerických a francouzských barikových sudů. Víno v magnum láhvi má potenciál zrání 10+ let.

O vinařství ViñaGuareña

Vinařství ViñaGuareña najdete ve španělském vinařského regionu Toro. Tato oblast vyhlášená produkcí plných robustních vín zažívá aktuálně velký rozmach a zájem ze strany vinařů i milovníků vín. Vína z regionu Toro připomínají rozzuřeného býka, jsou mohutná, plná energie a síly. Vinařství ViñaGuareña, založené v roce 1999, stojí v údolí řeky Guareña. Celá farma má rozlohu 80 hektarů, z nichž 22 hektarů tvoří vinice. Prakticky veškerá výsadba je věnovaná odrůdě Tempranillo, které se tu lokálně říká Tinta de Toro. Bodega ViñaGuareña, to jsou staré keře, maximální pozornost věnovaná kvalitě hroznů a moderní technologie ve sklepě. Pro zrání vín se používají zejména francouzské barikové sudy. Výsledkem poctivé práce a působení zdejšího klima jsou vyvážená a elegantní vína jedinečného charakteru.

Jak soutěžit?

Do soutěže se může zapojit každý, kdo si na našem eshopu v období (31.5. 2021 - 30.6. 2021) vytvoří objednávku vín v minimální hodnotě 1500 Kč a přidá v košíku komentář "Soutěž o magnum". Každá objednávka funguje jako los - čím víc nákupů uděláte, tím větší máte šanci získat raritní magnum láhvi. Tak hodně štěstí!

 

Prohlédnout nabídku vín ViñaGuareña>>

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

Více informací