Vína pro firmy

Nakupujte kvalitní vína v internetovém obchodě OKvino.cz. Při objednávce nad 15 000 Kč dostanete z ceny vín okamžitou slevu 10 %.

Víno jako firemní dárek

Víno je vhodný dárek, kterým lze udělat radost klientům, zákazníkům nebo zaměstnancům. Máme v nabídce širokou paletu evropských vín různých stylů, za férové ceny. Exkluzivně v tuzemsku zastupujeme špičková rodinná vinařství z Itálie, Francie, Španělska, Rakouska nebo Německa. Spolupracujeme s vybranými vinaři z Moravy.

Jsme připraveni pomoci s výběrem a navrhnout ten správný dárek dle Vašeho cenového očekávání. Nabízíme vína se skvělým poměrem ceny a kvality, od levnějších položek až po nejvyhlášenější vína z Toskánska, Piemontu, Bordeaux, Burgundska nebo španělských regionů Ribera del Duero a Rioja.

Rádi zajistíme:

  • Dodávku kvalitního vína jako daru pro Vaše zákazníky, dodavatele či zaměstnance. Vína společně vybereme a ochutnáme u Vás ve firmě.
  • Nastavení permanentní slevy na odběr z našeho eshopu, kterou budou moci dle potřeb využívat Vaši obchodníci či management v průběhu roku.
  • Víno jako firemní benefit pro zaměstnance – nastavíme slevový kód pro objednávky ze strany zaměstnanců (při objednání šesti vín doručujeme zdarma po celé ČR).
  • Zajistíme řízenou ochutnávku vín přímo ve Vaší firmě. V rámci setkání se zaměstnanci nebo jako součást programu jednání s obchodními partnery.
  • Pro Vás a Vaše zákazníky zorganizujeme all-inclusive zájezd do některého z italských vinařských regionů https://www.vinodoc.cz/zajezd-za-vinem

Odečtěte si víno z daní

Pokud víno hodláte věnovat darem, lze si ho jako propagační předmět, odečíst z daňového základu. Podle platné legislativy je dar ve formě tichého vína (do 500 Kč bez DPH za kus - včetně označení logem a balení) jako drobný reklamní a propagační předmět daňově uznatelným výdajem a Vaší firmě tak vzniká nárok na odpočet DPH.

Víno jako součást firemní akce nebo večírku

Jsme připraveni sestavit nabídku vín přesně na míru Vaší firemní akce. Vína doporučíme dle charakteru události nebo s ohledem na doprovodnou gastronomii.

Vybírejte z široké palety vín

OKvino.cz disponuje širokou nabídkou evropských výběrových vín za férové ceny. Seznamte se s nabídkou prostřednictvím našeho internetového obchodu, nebo nás kontaktujte na: