Vína pro firmy

Nakupujte kvalitní vína v internetovém obchodě OKvino.cz. Při objednávce nad 15 000 Kč dostanete z ceny vín okamžitou slevu 10 %.

Víno jako firemní dárek

Víno je vhodný dárek, kterým lze udělat radost klientům, zákazníkům nebo zaměstnancům. Máme v nabídce širokou paletu evropských vín různých stylů, za férové ceny. Exkluzivně v tuzemsku zastupujeme špičková rodinná vinařství z Itálie, Francie, Španělska, Rakouska nebo Německa. Spolupracujeme s vybranými vinaři z Moravy.

Jsme připraveni pomoci s výběrem a navrhnout ten správný dárek dle Vašeho cenového očekávání. Nabízíme vína se skvělým poměrem ceny a kvality, od levnějších položek až po nejvyhlášenější vína z Toskánska, Piemontu, Bordeaux, Burgundska nebo španělských regionů Ribera del Duero a Rioja.

Rádi zajistíme:

  • Dodávku kvalitního vína jako daru pro Vaše zákazníky, dodavatele či zaměstnance. Vína společně vybereme a ochutnáme u Vás ve firmě.
  • Nastavení permanentní slevy na odběr z našeho eshopu, kterou budou moci dle potřeb využívat Vaši obchodníci či management v průběhu roku.
  • Víno jako firemní benefit pro zaměstnance – nastavíme slevový kód pro objednávky ze strany zaměstnanců (při objednání šesti vín doručujeme zdarma po celé ČR).
  • Zajistíme řízenou ochutnávku vín přímo ve Vaší firmě. V rámci setkání se zaměstnanci nebo jako součást programu jednání s obchodními partnery.
  • Pro Vás a Vaše zákazníky zorganizujeme all-inclusive zájezd do některého z italských vinařských regionů https://www.vinodoc.cz/zajezd-za-vinem

Víno jako součást firemní akce nebo večírku

Jsme připraveni sestavit nabídku vín přesně na míru Vaší firemní akce. Vína doporučíme dle charakteru události nebo s ohledem na doprovodnou gastronomii.

Vybírejte z široké palety vín

OKvino.cz disponuje širokou nabídkou evropských výběrových vín za férové ceny. Seznamte se s nabídkou prostřednictvím našeho internetového obchodu, nebo nás kontaktujte na: